Tesettür giyim markaları, tesettür modelleri, tesettür elbiseler, tesettür abiyeler, eşarplar, ayakkabılar, tesettür mayoları, tesettür pardesüler, En son tesettür modelleri, Tesettürlü bayanı ilgilendiren her şey.
Famelin Tesettür Giyim Modelleri - Tesettür Marka Giyim

Sponsor bağlantıları

Famelin Tesettür Giyim Modelleri

Famelin Tesettür Giyim Modelleri

Kuruluşu 1972 olan Famelin Tesettür Giyim Modelleri, Bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlamış olan Famelin Tesettür Giyim kurucucu Vedat Köse olarak görülmektedir. 40 Yıllık bir tecrübe ile tüm bayanların ihtiyacı olan hazır giyim sektöründe kaliteli kumaş ve özgün tasarımlarla her zaman adından söz ettirmeye devam ediyor. Tüm bayanların giyim tarzına hitap Eden Famelin tesettürlü olan olmayan herkes için ürünler sunuyor.

Daha detaylı bilgi için Famelin Tesettür Giyimin satıldığı Türkiye’deki 600′den fazla noktaya ulaşabilirsiniz.

Merkez satış adresi : Meşrutiyet Mahallesi Hacımansur Sokak No : 80 Osmanbey İstanbul

Bir önceki yazımız olan Tesettur.Name Açıldı! başlıklı makalemizde tesettür, tesettür giyim ve tesettur.name hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Sayın okuyucularımız;

Sitemize önerilerinizi iletebilir, yazılarınızın yayımlanması için başvurabilirsiniz. Bütün tesettürlü hanımların tesettür modası ile ilgili yazılarını ve yorumlarını yayınlamak üzere bekliyoruz. Adresimiz: tesetturmarkagiyim@gmail.com

Sponsorlu BağlantıBir Cevap Yazın

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür Marka Giyim located at , , . Reviewed by 1321 kişi önerdi ve 1337 rated: 1 / 5